Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Sportowa i artystyczna elita Mikołowa

20.04.2023 4 00120.04.2023 4 002

Uroczystość wręczenia nagród artystycznych i sportowych burmistrza Mikołowa odbyła się 20 kwietnia w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury.

Uczestniczyli w niej laureaci i ich rodzice, przedstawiciele władz miasta oraz członkowie komisji decydujących o uhonorowaniu poszczególnych osób.
– Witamy młodą elitę naszego miasta – powiedział na otwarcie pełniący rolę konferansjera Tomasz Rogula, który – ze względu na kontuzję nogi – większość czasu czynił to z pozycji siedzącej.
Imprezę uatrakcyjniły występy reprezentantów młodych mikołowskich talentów. Jako pierwszy zaprezentował się duet złożony z wokalistki Aleksandry Blanik i pianisty Jacka Biesa, później obecni mieli okazję poznać umiejętności breakdancera Wojciecha Żukowskiego.
Nagrody wyróżnionym wręczali: sportowcom – przewodnicząca Rady Miasta Katarzyna Syryjczyk-Słomska, burmistrz Stanisław Piechula, jego zastępca Mateusz Handel i dyrektor MOSiR Wojciech Tkacz, zaś artystom – wiceburmistrz Iwona Spychała-Długosz oraz Mateusz Bies i Krzysztof Rzeźniczek.
Lista laureatów obejmowała kilkadziesiąt nazwisk.
Nagrody artystyczne: Oliwia Malcharek (akrobatka powietrzna), Wiktoria Łukaszewicz (studentka ASP), Paulina Radomska (studentka ASP), Katarzyna Jarząb (studentka sztuk plastycznych), Aleksandra Janosz (tancerka), Natalia Krząkała (perkusistka), Lena Jóźwiak (tancerka), Dagmara Janosz (tancerka), Zuzanna Podolak (wokalistka), Aleksandra Blanik (studentka Akademii Muzycznej), Oliwia Jagła (studentka architektury), Jacek Bies (student Akademii Muzycznej) i Fabian Klimanek (student Akademii Muzycznej).
Nagrody sportowe: Adam Bieniasz (piłka siatkowa niesłyszących), Marceli Ludynia (gimnastyka sportowa), Andrzej Kowalik (pływanie niepełnosprawnych), Łukasz Łaski (koszykówka), Magdalena Słomska (lekkoatletyka), Emilia Brysz (lekkoatletyka, pływanie), Maja Kliś (jeździectwo – skoki przez przeszkody), Kamil Strzymszok (piłka siatkowa), Agnieszka Jarecka (psie zaprzęgi), Maja Garbula (lekkoatletyka), Oliwia Porwolik (lekkoatletyka), Michał Konopko (pływanie), Klara Rzepka (pływanie), Bartosz Bojdoł (pływanie), Stanisław Wańha (pływanie), Michał Wróbel (pływanie), Oliwia Ogierman (piłka nożna), Michał Gustaw (golf), Lena Olbrych (hokej na lodzie), Julia Rakoczy (hokej na lodzie), Amelia Rakoczy (hokej na lodzie), Oliwia Gąsior (tenis stołowy), Wiktoria Absyl (lekkoatletyka), Daniela Jurka (lekkoatletyka), Kinga Słomka (kolarstwo), Alicja Kupka (gimnastyka sportowa), Nikodem Barcik (tenis ziemny), Filip Jastrzębski (piłka siatkowa), Roksana Bocian (pływanie), Daniel Macioł (bilard), Piotr Charyga (pływanie), Magdalena Kuszka (pływanie), Nikodem Gasz (pływanie), Wojciech Żukowski (break dance), Julia Gajdzik (kolarstwo), Magdalena Wójcik (lekkoatletyka), Milena Jarczyk (lekkoatletyka), Laura Baranowicz (lekkoatletyka), Julia Janasik (lekkoatletyka), Natalia Gąsior (tenis stołowy), Aleksander Pisarek (golf), Michalina Dutkiewicz (lekkoatletyka), Filip Pietrzyk (lekkoatletyka), Emilia Mikuśkiewicz (lekkoatletyka), Martyna Lisowska (lekkoatletyka), Lena Bury (gimnastyka), Julia Góralczyk (kolarstwo), Wiktor Siudek (kolarstwo), Mateusz Konopko (pływanie) i Agata Pająk (pływanie). (B)

20.04.2023 4 00320.04.2023 4 00420.04.2023 4 00520.04.2023 4 00620.04.2023 4 00720.04.2023 4 00820.04.2023 4 00920.04.2023 4 01020.04.2023 4 01120.04.2023 4 012

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

30.03.2024 plakat 02 001 02.04.2024 plakat 01 002

 27.03.2024 plakat 01 00223.03.2024 plakat 02 001

16.04.2024 plakat 01 00113.04.2024 plakat 03 001

13.04.2024 plakat 0116.04.2024 plakat 01 002

30.03.2024 plakat 02 00313.04.2024 plakat 03 002

 
Przewiń na górę