Na kolejny filmowy wieczór zaprosił 24 maja do MDK AKF iks.
Zebrani mogli obejrzeć zrealizowany przez Kolektyw Kuzyni film „Poranki, kiedy wracamy do domów” i spotkać się z dwoma z czterech jego twórców. Przejmujący obraz o przyjaźni, wchodzeniu w dorosłość i czarnych myślach trapiących każdego z nas na pewno na długo pozostanie w pamięci oglądających. Film zdobył wiele nagród, a dzisiejszy pokaz był piętnastym, zorganizowanym przez rodzinną ekipę.
Następne filmowe spotkanie, tym razem jako „Premiery iksa” z podsumowaniem dwuletniej działalności, już 30 czerwca.
Jarosław Ciszek


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…