Słoneczna (aczkolwiek chłodna) aura, a także liczne atrakcje skutecznie zachęciły 15 października do udziału w obchodach Dnia Jeża w Śląskim Ogrodzie Botanicznym.
Tradycyjnie można było skorzystać z oferty wielu stoisk, kiermaszu rękodzieła i „maszketów wszelakich”, odbyły się warsztaty, gra terenowa, nie zabrakło rodzinnej strefy zabaw. Punktem kulminacyjnym było ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród uczestnikom całorocznego konkursu „Zielony odkrywca”, po którym posadzono pamiątkowe drzewo. (BP)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…