Stowarzyszenie Zaplątani w Zioła w tym miesiącu na swoje cykliczne, poświęcone tematom okołozdrowotnym spotkanie w MBP zaprosiło zainteresowanych 14 listopada.
Po raz trzeci gościem książnicy z tej okazji była fizjoterapeutka Wiesława Rusin. Prelegentka jest organizatorką detoksów ciała i umysłu, które przeprowadza w Grecji oraz Brennej, a także autorką kilku książek poświęconych zdrowiu oraz… nowego przekładu „Chłopców z Placu Broni”. Temat spotkania brzmiał: „Inteligencja ciała – czym jest i jak ją rozwijać”.
Podczas kolejnego, jak zwykle w drugi wtorek miesiąca, poznać będzie można arkana japońskiego stylu parzenia herbaty, które zaprezentuje gość z Kraju Kwitnącej Wiśni. (WalKa)
Drodzy Mikołowianie
Często jestem pytany, jak radzimy sobie z równoczesną realizacją tylu inwestycji w Mikołowie (obecnie prowadzimy ich kilkadziesiąt). Z pewnością jest to spore wyzwanie proceduralne, finansowe, projektowe, a później realizacyjne.
Więcej…