Przedstawienie „Jaka to emocja!” w wykonaniu Krakowskiego Teatru Bajki zobaczyły 9 marca w MDK dzieci w ramach cyklu Teatr Młodszego Widza.
Nauczyły się dzięki niemu, co to są m. in: radość, zadowolenie, smutek, entuzjazm i złość, a także jak sobie z nimi radzić. Następne przedstawienie zatytułowane „Jak wróbelek nie mógł zdążyć na wesele” odbędzie się 11 maja. (B)
Drodzy Mikołowianie
Niewiele ponad miesiąc temu w szkołach rozbrzmiały pierwsze w tym roku szkolnym dzwonki. Do kolejnych wakacji jeszcze całe dziewięć miesięcy, więc by nauka przebiegała w komfortowych warunkach, a uczniowie i przedszkolaki mogli dobrze czuć się w swoich placówkach, jak co roku podczas wakacji wykonaliśmy szereg remontów i prac modernizacyjnych.
Więcej…