To był kolejny bardzo udany jarmark staroci, który odbył się na rynku 7 kwietnia.
Pogoda dopisała jak marzenie, a główny plac miasta okazał się za mały dla wszystkich chętnych, dlatego stragany znalazły się również na dochodzących do niego uliczkach. Jak powiedział nam właściciel jednego z nich, musiał stanąć w innym niż zwykle miejscu, gdyż to, w którym reguły się rozkłada, o godz. 4.30 było już zajęte. Kolejny jarmark zapowiadany jest na 5 maja.


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…