W Herbatece 25 maja wystąpił znany twórca muzyki nurtu alternatywnego Czesław Mozil.
Planowano jeden koncert, ale ponieważ zainteresowanie okazało się spore, skończyło się na dwóch – o 17.30 oraz 20.30. Jak zwykle u tego artysty były to spektakle autorskie łączące w sobie elementy klasycznego koncertu, stand-upu oraz kabaretowego happeningu. Już na wstępie Mozil podkreślił, że dziwi się obecności zgromadzonych, ponieważ właśnie toczy się finał ekstraklasy, o którym on z pewnością podczas koncertu będzie myślał... (WalKa)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…