Jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca 7 lipca na rynku odbył się jarmark staroci.
Zbieracze i kolekcjonerzy mieli w czym wybierać, gdyż asortyment na straganach był przeróżny – obok stoisk pełnych książek stały stoliki z numizmatami, skrzynki z płytami sąsiadowały z porcelaną, nie brakowało starych samochodzików, obrazów, magnesów itp. Kolejny jarmark odbędzie się 4 sierpnia. (BP)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…