22 lipca zaczął się kolejny tydzień wakacji, a co za tym idzie – cyklicznych zajęć oferowanych dzieciom i młodzieży (choć nie tylko) przez instytucje kultury i sportu.
W Miejskim Domu Kultury ruszył kilkudniowy kurs gry w szachy, a w Śląskim Ogrodzie Botanicznym II turnus półkolonii.
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na „Słoneczne kodowanie”.
MOSiR organizuje na swoich obiektach treningi: w poniedziałki na Placu Harcerskim naukę jazdy na rolkach, we wtorki w tym samym miejscu pilates i jogę, w środy szkolenia w skate parku, a w czwartki na Orlikach zajęcia „Poznajemy i szlifujemy różne dyscypliny sportowe”.
Co piątek na rynku odbywają się koncerty „Letnie granie”.
Drodzy Mikołowianie
Często jestem pytany, jak radzimy sobie z równoczesną realizacją tylu inwestycji w Mikołowie (obecnie prowadzimy ich kilkadziesiąt). Z pewnością jest to spore wyzwanie proceduralne, finansowe, projektowe, a później realizacyjne.
Więcej…