Na powrót czynny jest już parking za budynkiem PTTK. Ponadto nowe miejsca postojowe powstały w miejscu dawnych „budek” przy ul. św. Wojciecha.
Na parkingu za siedzibą PTTK nawierzchnia została utwardzona asfaltową nakładką, wyznaczono stanowiska postojowe, w tym dwa dla niepełnosprawnych.
Przy ul. św. Wojciecha teren także jest utwardzony, zaś w przyszłości, jak zapowiada burmistrz Stanisław Piechula, „powstanie tu ładny parking obsadzony drzewami z pawilonami na skarpie.”
zdjęcia: Gazeta Mikołowska i Dawid Głodkowski


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…