Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Piękne czytanie o panu Kuleczce

15.04.2025 01 0115.04.2025 01 02

Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas 2 odbył się 15 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Udział wzięło w nim 19 dzieci z dziewięciu mikołowskich szkół. Zadaniem było przeczytanie wylosowanego tekstu Wojciecha Widłaka o przygodach Pana Kuleczki. Zwycięzców wyłoniło jury w składzie: dyrektor MBP Bożena Holeczek, nauczycielka, pedagog i oligofrenopedagog Magdalena Błaszczyk oraz bibliotekarka Anna Wojtkowska.
Wygrali: Iga Szulik (SP4 kl.2a) oraz Adam Holeczek (SP12), II miejsce zajęła Lila Pospiech (Szkoła Dual), a III Hanna Chołuj (SP8 kl.2a).

Agnieszka Wróbel

15.04.2025 01 03

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 12.06.2026 plakat 02 0114.06.2026 plakat 01 01

11.06.2026 plakat 01 0114.06.2026 plakat 01 02

13.06.2026 plakat 02 0112.06.2026 plakat 02 02

13.06.2026 plakat 02 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę