Klub Karate Satori był organizatorem zawodów dla przedszkolaków i uczniów, które odbyły się 25 maja w hali MOSiR.
Do udziału w pierwszej części zaproszono najmłodszych, których zgłosiło się około 40. Mieli do pokonania tor przeszkód, w którym musieli wykazać się sprawnością, przechodząc równoważnię i tunel, celnością przy rzucaniu woreczkami do wyznaczonego miejsca, a także odwagą, skacząc z kozła. Najprzyjemniejszą częścią toru były dwa dmuchańce, które służyły też zabawie.
Po przedszkolakach przyszedł czas na klubowiczów, który rywalizowali w zapasach, kata, kumite i super kopie. W tej części zawodów współzawodniczyło około 70 uczestników. (BJ)


Drodzy Mikołowianie
Za nami kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli uświadomimy sobie, że ten narodowy zryw Polaków do wspólnego pomagania trwa już prawie trzy i pół dekady, rzeczywiście można się zdziwić, jak szybko mija czas.
Więcej…