Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

108 nagrodzonych za wyniki i osiągnięcia

04.09.2025 02 00104.09.2025 02 002

4 września w starostwie odbyło się wręczenie stypendiów starosty mikołowskiego za rok szkolny 2024/2025.

Wyróżnienia w kwocie 2000 złotych przyznano za wyniki w nauce, czyli najwyższą średnią, a także za osiągnięcia w nauce wręczane zwycięzcom konkursów oraz olimpiad przedmiotowych i artystycznych. Łącznie otrzymało je 108 uczniów i absolwentów szkół średnich powiatu mikołowskiego. Najwięcej, bo 61 stypendystów, to licealiści z Miarki, z II LO im. rotmistrza Pileckiego było to 14 uczniów, z ZSEiU w Łaziskach Górnych siedmiu, z Zespołu Szkół Technicznych – 13, a ZSP w Ornontowicach – 13. W gronie stypendystów znalazły się osoby, które więcej niż raz otrzymały to wyróżnienie. Rekordzistkami okazały się Anna Krawczyk z I LO oraz Wiktoria Ogierman z ZSEiU w Łaziskach Górnych, które odebrały je czwarty raz.
W uroczystości poza zainteresowanymi uczestniczyły władze powiatu oraz dyrektorzy szkół. (BJ)

04.09.2025 02 00304.09.2025 02 004

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 08.06.2026t plakat 02 0130.05.2026 plakat 01 01

31.05.2026 plakat 01 0302.06.2026 plakat 01 02

30.05.2026 plakat 01 0330.05.2026 plakat 01 04

07.06.2026 plakat 01 01plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę