Jak w każdą sobotę 9 maja spotkali się na stadionie lekkoatletycznym uczestnicy zajęć Biegam Bo Lubię.
„Zaczęliśmy standardowo od wspólnych okrążeń, truchtu oraz ćwiczeń rozgrzewkowych. Były wymachy, skłony, podskoki i skipy. Następnie wykonaliśmy rytmy, które są bardzo ważnym elementem rozgrzewki przed szybkim bieganiem. No i wtedy mogliśmy przejść do konkretów. Mimo że odcinki nie były długie, trening dał się we znaki. Uczestnicy przyznali jednak, że już od dawna czekali na możliwość trochę szybszego biegania” – czytamy na facebookowym profilu grupy.
Treningi odbywają się co sobotę od godz. 9.30, są ogólnodostępne i bezpłatne. (BP)
zdjęcie Biegam Bo Lubię


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…