Czterdzieści dwie pary wzięły 10 maja udział w rozegranym w MDK turnieju brydżowym w ramach Grand Prix Śląska Open.
Cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że jeden stolik trzeba było postawić na scenie. Zwyciężyli Tomasz Czajer i Andrzej Czech, II miejsce zajęli Mirosław Zieliński i Andrzej Piecuch, a III Marek Skulimowski i Jacek Hałat.
Głównym organizatorem zawodów był Maciej Esnekier, ich sędzią Krzysztof Tomsia, a odbyły się pod patronatem wiceburmistrza Mateusza Handla. (BP)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…