Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Kwartet klarnetowy w sanktuarium

15.05.2026 01 0115.05.2026 01 02

Przedostatni koncert XXXIV Mikołowskich Dni Muzyki odbył się 14 maja w bujakowskim sanktuarium.

Świątynia wypełniła się po brzegi melomanami przybyłymi na występ kwartetu klarnetowego studentów Akademii Muzycznej w Katowicach. Wieczór poprowadził Jarosław Ciszek, zaś przed koncertem słuchacze mieli możliwość opowiedzieć o swoim postrzeganiu kultury w ramach projektu „Ruszamy w Mikołów”.
Przed nami jeszcze koncert finałowy – w sobotę, 16 maja, o godz. 19 w Bazylice św. Wojciecha wystąpi Orkiestra Kameralna Archetti.

Zdjęcia: Birdabo Studio

15.05.2026 01 0315.05.2026 01 0415.05.2026 01 0515.05.2026 01 0615.05.2026 01 0715.05.2026 01 08

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 08.06.2026t plakat 02 0130.05.2026 plakat 01 01

10.06.2026 plakat 01 0110.06.2026 plakat 01 02

30.05.2026 plakat 01 0330.05.2026 plakat 01 04

07.06.2026 plakat 01 01plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę