Zlotem na terenach zielonych czyli tzw. Skałce w Kamionce fani motocykli z naszego miasta zainaugurowali 16 maja tegoroczny sezon.
Zanim jednak wszyscy zjawili się w tym miejscu, spotkali się na parkingu przy ul. Jasnej. Wybór miejsca nie jest przypadkowy, bowiem przy wjeździe na DK 81 stoi krzyż postawiony w miejscu tragicznego wypadku, w którym zginął przed laty jeden z ich kolegów. Motocyklowa brać uczciła jego pamięć zapaleniem zniczy, a potem kawalkadą przejechano na miejsce docelowe, gdzie jedną z atrakcji był koncert zespołu Destymia. (BJ)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…