Dwa plastyczne konkursy rozstrzygnięto 20 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Ich organizatorkami były Agnieszka Wróbel i Natalia Czapla.
Do udziału w konkursie plastycznym „Bibliotekarz ma supermoce”, który ogłoszono z okazji XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, zaproszono czytelników w wieku od 5 do 12 lat. Laureatami zostali: I. Emma Wójcik i Tymoteusz Hrazdil, II. Franciszek Mrozowicz i Mirosław Olearczyk, III. Marcelina Pajonk i Julia Bończyk
W konkursie „Biblioteka w Twoim sercu - kartka pełna życzeń” uczestniczyli uczniowie i przedszkolaki. Nagrody otrzymali - uczniowie: I. Maksymilian Kopiec, II. Emilia Kaczmarek i Kacper Dudziński, III. Alicja Mucha i Hanna Polok • przedszkolaki: I. Aleksandra Adamczyk i Pola Knapik, II. Alicja Gancarczyk i Hanna Pietrucha, III. Laura Nawrot i Jakub Jurny.


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…