24 maja rozstrzygnięto dwudniowe zmagania w międzynarodowym turnieju piłki nożnej rozgrywanym na boiskach treningowych Sparty Praga.
Wzięły w nim udział dwie drużyny Orlików AKS Mikołów. Jedna z nich, pod opieką trenera Tomasza Balula, nie przegrywając żadnego z rozegranych spotkań, zwyciężyła cały turniej, natomiast drużyna trenera Artura Skuły zajęła 6 miejsce.
W turnieju uczestniczyło łącznie 12 drużyn. W swojej kategorii wiekowej nasi zawodnicy rywalizowali z rówieśnikami z Czech, Niemiec i Węgier.
Zdjęcia Wojciech Małysa


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…