Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Starsi piłkarze powalczyli o puchary

30.05.2026 08 0130.05.2026 08 02

Bielskie Orły wygrały 30 maja piłkarski turniej oldboyów 55+ zorganizowany przez AKS Mikołów. II miejsce wywalczył Górnik Zabrze, III gospodarze, a IV Concordia Knurów.

Zawody otworzyli wiceburmistrz Mateusz Handel i wicewojewoda Michał Kopański, którzy przed rozpoczęciem zawodów uhonorowali sędziego Marka Tyllę z okazji jego niedawnych 70. urodzin, z kolei Złotą odznakę honorową ŚlZPN odebrał Grzegorz Bartoń z Górnika Zabrze.
Kapitanami poszczególnych drużyn byli: Wojciech Spałek (AKS Mikołów), Remigiusz Golda (Górnik Zabrze), Marek Wiercoch (Concordia Knurów) i Jacek Mizia (Bielskie Orły). Mecze sędziowali Marek Tylla i Jan Kokot.
Królem strzelców turnieju został Jacek Patro z Bielskich Orłów, za najlepszego bramkarza uznano Jacka Szkupa z Górnika Zabrze. (BP)

30.05.2026 08 0330.05.2026 08 0430.05.2026 08 0530.05.2026 08 0630.05.2026 08 0730.05.2026 08 0830.05.2026 08 0930.05.2026 08 10

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 08.06.2026t plakat 02 0130.05.2026 plakat 01 01

10.06.2026 plakat 01 0110.06.2026 plakat 01 02

30.05.2026 plakat 01 0330.05.2026 plakat 01 04

07.06.2026 plakat 01 01plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę