Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Radzili co robić

18.01.2018 1 00118.01.2018 1 002

Członkowie Mikołowskiej Rady Seniorów spotkali się 17 stycznia w MDK. Plan zebrania był związany z omówieniem projektu regulaminu jej pracy.

Tematem było też powołanie zespołów problemowych: ds. polityki społecznej, ochrony zdrowia; ds. polityki przestrzennej i bezpieczeństw publicznego; edukacji, kultury kształcenia ustawicznego; ds. sportu, turystyki i rekreacji. Ponadto seniorzy ustalili harmonogramu dyżurów, które odbywają się w MDK.
Omówienie ogólnopolskiej karty seniora, zapoznanie z materiałami na sesję Rady Miejskiej, wizyta policjantów z KPP i zwrócenie uwagi na kwestię bezpieczeństwa seniorów to tylko niektóre z poruszanych kwestii. Obecny na spotkaniu burmistrz Stanisław Piechula podkreślił, że Rada jest przede wszystkim ciałem doradczym, które ma reprezentować sprawy i interesy najstarszych mieszkańców miasta. (IS-D)

18.01.2018 1 00318.01.2018 1 00418.01.2018 1 00518.01.2018 1 00618.01.2018 1 00718.01.2018 1 00818.01.2018 1 00918.01.2018 1 010

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0126.06.2026 plakat 03 01

18.06.2026 plakat 02 0126.06.2026 plakat 03 02

24.06.2026 plakat 01 0125.06.2026 plakat 01 01

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę