Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Wspólnie śpiewali kolędy

18.01.2018 3 00118.01.2018 3 002

Ponad 130 osób brało 18 stycznia udział w spotkaniu kolędowym oddziału rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Odbyła się jak co roku w MDK z udziałem ks. proboszcza Mirosława Godźka, proboszcza parafii ewangelicko–augsburskiej ks. Kornela Undasa, burmistrza Stanisława Piechuli oraz dyrektor MDK Izabeli Paździorek– Jakubowskiej. Spotkanie rozpoczęło wspólne śpiewanie kolęd, potem Słowo Boże do przybyłych wygłosili proboszczowie i włodarz miasta. Przede wszystkim życzyli emerytom zdrowia i radości z każdego dnia. Przewodnicząca oddziału Urszula Gibiec zachęcała do uśmiechu i pogody ducha.
– Każdy dzień przynosi nowe doświadczenie, jednego strzyka w kościach, innego dopada choroba, ale zawsze powinniśmy myśleć pozytywnie. Taka będzie nasza dalsza przyszłość, jaką sami sobie ułożymy. Cieszmy się codziennością – dodała prezes. (IS–D)

18.01.2018 3 00318.01.2018 3 00418.01.2018 3 00518.01.2018 3 00618.01.2018 3 00718.01.2018 3 00818.01.2018 3 009

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0126.06.2026 plakat 03 01

18.06.2026 plakat 02 0126.06.2026 plakat 03 02

24.06.2026 plakat 01 0125.06.2026 plakat 01 01

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę