24 stycznia, jak co roku, chór Harmonia wystąpił z koncertem kolędowym w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym prowadzonym przez siostry Boromeuszki.
Zostaliśmy przywitani przez dyrektor Małgorzatę Dubińską i gorąco przyjęci przez pensjonariuszy zakładu. Do śpiewania zaprosiliśmy wszystkich słuchaczy, którzy chętnie włączyli się we wspólne kolędowanie. Akompaniował nam Romuald Gizdoń. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy mieli możliwość wystąpienia z takim koncertem. (Harmonia)
Zdjęcia: Stanisław Bieg


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…