Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Zagrali w lany poniedziałek

03.04.2018 1 00103.04.2018 1 002

XII edycję Wielkanocnego Turnieju o Puchar Burmistrza Mikołowa rozegrano 2 kwietnia w Paniowach.

W czterech kategoriach łącznie rywalizowało 69 graczy, w tym jedna przedstawicielka płci pięknej, czyli Aneta Kula z AZS Politechnika Śląska Gliwice.
Najlepszym zawodnikiem tej edycji został Marian Lebek z UKS Quo Vadis Makoszowy, zwycięzca kategorii weteran i open.
Na podium stanęli przedstawiciele siedmiu klubów, w tym jednego z województwa opolskiego. Nasz jedynaczek w tym gronie to Dawid Kotwica, który stanął na najniższym stopniu podium kategorii open.
Najlepsi w poszczególnych kategoriach:
Seniorzy – 1. Damian Kowalski – KS Mysław Mysłowice, 2. Szymon Radło – TTS Polonia Bytom, 3. Sebastian Bąk – KTS Lew Głubczyce.
Weterani – 1. Marian Lebek – UKS Quo Vadis Makoszowy, 2. Jurij Fomin – KS Mysław Mysłowice, 3. Robert Klafczyński – OSiR Skałka Świętochłowice.
Amatorzy – 1. Robert Klafczyński – OSiR Skałka Świętochłowice, 2. Rafał Wójcik – OSiR Skałka Świętochłowice, 3. Jacek Balawajder – TKKF Relaks Wodzisław Śląski.
Open – 1. Marian Lebek – UKS Quo Vadis Makoszowy, 2. Szymon Radło – TTS Polonia Bytom, 3. Dawid Kotwica – LKS Strażak Mikołów.

Kazimierz Kuchta

03.04.2018 1 00303.04.2018 1 004

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0122.06.2026 plakat 02 01

18.06.2026 plakat 02 0122.06.2026 plakat 02 02

24.06.2026 plakat 01 0118.06.2026 plakat 02 02

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę