Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Młodzi wystąpili dla seniorów

05.04.2018 2 00105.04.2018 2 002

Z inicjatywy osób związanych z akcją Młody Mikołów 4 kwietnia w Białym Domku zorganizowano spotkanie, podczas którego dla zaproszonych seniorów wystąpili: Capella Nicopolensis, zespół licealistów z I LO oraz harcerze z Hufca Ziemi Mikołowskiej.

Jak przyznali pomysłodawcy, spotkanie było pierwszą taką inicjatywą, lecz nie ostatnią, bowiem w ich zamyśle przedsięwzięcie ma nabrać formy cyklicznych imprez.
Obecny na koncercie wiceburmistrz Mateusz Handel podkreślił, że w Mikołowie działa już Rada Senioralna, zaś teraz prowadzone są działania, które mają zaktywizować młodzież:
– Nie chodzi jednak o wyręczanie, a o pomoc w realizacji pomysłów młodych ludzi – powiedział. – Jestem przekonany, że wzajemne kontakty seniorów z młodymi będą korzystne dla oby stron. (BJ)

05.04.2018 2 00305.04.2018 2 00405.04.2018 2 00505.04.2018 2 006

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0122.06.2026 plakat 02 01

18.06.2026 plakat 02 0122.06.2026 plakat 02 02

24.06.2026 plakat 01 0118.06.2026 plakat 02 02

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę