Po zimowej przerwie 7 kwietnia rozpoczął się na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Zawilców/ Żwirki i Wigury nowy sezon akcji Biegam Bo Lubię.
Zajęcia są bezpłatne i dostępne dla wszystkich bez względu na wiek. Kolejne odbywać się będą w każdą sobotę od godz. 9.30.
Jak piszą na facebookowym profilu organizatorzy, gwarantowana jest: „spora dawka rozgrzewki, trochę ćwiczeń ukierunkowanych, m.in. poprawiających technikę biegu, szybkość, wytrzymałość”, ale „Przede wszystkim będziemy iskrą zapalną do zmiany Twego życia na lepsze”.


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…