Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

W hali MOSiR rywalizowali młodzi karatecy

15.04.2018 2 00115.04.2018 2 002

Trzecią część X edycji klubowej ligi karate Satori Cup rozegrano 15 kwietnia w hali MOSiR.

Imprezie towarzyszyła XI edycja zawodów dla przedszkolaków, których pojawiło się na starcie około 100. Mieli do pokonania tor przeszkód. Na mecie każdy otrzymał dyplom i medal, które wręczali burmistrz Stanisław Piechula i prezes Satori Rafał Lalik.
Po nich odbyły się zawody ligowe rozgrywane w dwóch krupach wiekowych. Młodsi uczestnicy rywalizowali w kata, super kopie i zapasach, grupa średnia i starsza w kata, super kopie i kumite.
Zawody obserwowała liczna grupa rodziców gorąco dopingujących swoje pociechy.

15.04.2018 2 00315.04.2018 2 00415.04.2018 2 00515.04.2018 2 00615.04.2018 2 00715.04.2018 2 00815.04.2018 2 00915.04.2018 2 01015.04.2018 2 011

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0122.06.2026 plakat 02 01

18.06.2026 plakat 02 0122.06.2026 plakat 02 02

24.06.2026 plakat 01 0118.06.2026 plakat 02 02

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę