Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Nowe władze klubu Miksen

20.04.2018 2 00120.04.2018 2 002

Co trzy lata członkowie Klubu Seniora Miksen wybierają jego nowe władze. Ostatnio uczynili to 20 kwietnia.

Prezesem jednogłośnie wybrana została Elżbieta Bąk, która funkcję tę pełni od ponad 10 lat. Tym razem zamierzała już zrezygnować, ale pozostali absolutnie się na to nie zgodzili.
Wiceprezesem została Aleksandra Polańska, sekretarzem Julia Olszynka, skarbnikiem Krystyna Kluziok, do zarządu weszli też Helena Woźnikowska, Urszula Lewandowska i Józef Wanczura.
Komisję rewizyjną tworzą Janina Bojdoł (przewodnicząca) i Małgorzata Czech, za kawiarenkę odpowiadają Dorota Suchoń i Teresa Zdziebko, a kronikarzem jest Henryk Bąk.
Do klubu należą obecnie 54 osoby. Jego członkowie spotykają się we wtorki i piątki od godz. 10 do 13 w MDK.

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0122.06.2026 plakat 02 01

18.06.2026 plakat 02 0122.06.2026 plakat 02 02

24.06.2026 plakat 01 0118.06.2026 plakat 02 02

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę