Trwa akcja „Korona dla Mikołowa”. 1 maja jej pomysłodawca – wiceburmistrz Mateusz Handel – wszedł na Śnieżnik.
Na swoim profilu na facebooku napisał: „Czego można było się spodziewać na trasie na Śnieżnik w majówkę? Na pewno nie pustych szlaków! Na szczęście wśród tłumu turystów miło było spotkać znajome twarze z Mikołowa. Tym razem spotkałem koleżanki z pracy. Dziękuję Wam bardzo za wspólne wejście. Po dzisiejszym dniu jestem na półmetku „Korony”. Przede mną 14 kolejnych szczytów i ponad 2 miesiące czasu. Dam radę!”


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…