2 maja obchodzimy od 14 lat jako Dzień Flagi RP. Z tej okazji odbyła się uroczystość na rynku.
Poczet flagowy OSP w Mikołowie dokonał w samo południe podniesienia flagi państwowej na maszt przy Urzędzie Miasta. W uroczystości uczestniczyli burmistrz Stanisław Piechula i wiceburmistrz Mateusz Handel oraz mieszkańcy.
Flagi zawisły także na urzędach i wielu innych budynkach, zaś latarnie ustrojone zostały białymi i czerwonymi balonami.
Zdjęcia Andrzej Fijałkowski
Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
2 maja obchodzimy od 14 lat jako Dzień Flagi RP. Z tej okazji odbyła się uroczystość na rynku.
Poczet flagowy OSP w Mikołowie dokonał w samo południe podniesienia flagi państwowej na maszt przy Urzędzie Miasta. W uroczystości uczestniczyli burmistrz Stanisław Piechula i wiceburmistrz Mateusz Handel oraz mieszkańcy.
Flagi zawisły także na urzędach i wielu innych budynkach, zaś latarnie ustrojone zostały białymi i czerwonymi balonami.
Zdjęcia Andrzej Fijałkowski


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…