Kolejna sobota należała do naszych piłkarzy w lidze okręgowej. 5 maja wygrali swoje mecze i AKS, i Orzeł Mokre. Obydwa spotkania nasi rozegrali na własnych boiskach.
AKS pokonał 4 do 2 Spartę Katowice, bramki strzelili Mateusz Zamojda, Tomasz Frankowski i Robert Prus (2).
Orzeł Mokre przegrywał już 0 do 2, by ostatecznie zwyciężyć 5 do 2 z KS 94 Rachowice. Piłkę do siatki przeciwników wpakowali: Bartłomiej Maciejewski, Łukasz Kolasa, Ariel Mnochy, Tomasz Czerniak i Mateusz Mikulski.


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…