Dobre 20 minut trwał 8 maja ok. godziny 15 chaos komunikacyjny na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej, Pszczyńskiej i św. Wojciecha.
Wszystko przez niefrasobliwego kierowcę kangoo, który zostawił swój pojazd niemal wprost na rondzie, uniemożliwiając przejazd przegubowego autobusu linii 33. Kolejka aut za nim ciągnęła się w górę ulicy Krakowskiej, nie dało się także wyjechać z ul. św. Wojciecha.
Wezwani na miejsce strażnicy miejscy próbowali znaleźć właściciela samochodu, ale bezskutecznie. Kiedy się w końcu pojawił, dostał mandat w wysokości 300 złotych.


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…