Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Dzieci – Bibliotekarzom z okazji ich święta

08.05.2018 5 00108.05.2018 5 002

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się 8 maja impreza „Dzieci – Bibliotekarzom” zorganizowana przez Agulencję – Bibliotencję i przedszkolaki dla pracowników MBP z okazji ich święta.

Dzieci przygotowały program artystyczny i miłe niespodzianki. W imprezie wziął udział również burmistrz Stanisław Piechula, który wręczył na ręce dyrektor MBP Bożeny Holeczek kwiaty i słowa podziękowania za pracę i zaangażowanie całego zespołu. Na scenie pojawiły się także przedszkolaki z kilku mikołowskich placówek: P2, 8, 9, 11, 12 i Złotej Rybki. Dzieci śpiewały, tańczyły, recytowały, a przede wszystkim dobrze się bawiły.

Agnieszka Wróbel

08.05.2018 5 00308.05.2018 5 00408.05.2018 5 00508.05.2018 5 00608.05.2018 5 00708.05.2018 5 00808.05.2018 5 00908.05.2018 5 010

Zdjęcia Andrzej Fijałkowski

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0122.06.2026 plakat 02 01

18.06.2026 plakat 02 0122.06.2026 plakat 02 02

24.06.2026 plakat 01 0118.06.2026 plakat 02 02

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę