21 maja w MBP po raz kolejny spotkali się członkowie Klubu Aktywnego Seniora przy Stowarzyszeniu Pomocna Dłoń Krystyn i Sympatyków, aby pograć w gry, rozwiązywać łamigłówki, a przy kawie i ciastku porozmawiać o najbliższych planach.
Do nich należą m. in. 1 czerwca wycieczka do Wadowic i Oświęcimia, a 6 czerwca wyjazd do ogrodu parafialnego w Bujakowie na imprezę „Nie zapomnij o mnie”.
Ponadto członkowie wezmą udział w wykładzie na temat boreliozy 28 maja o godz. 17.30 w MBP. (IS–D)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…