Piknik z biesiadowaniem – tak w skrócie można nazwać imprezę Bajtelfest, która odbyła się 26 maja po południu w mokierskim parku.
Do atrakcji należały m.in.: zawody wędkarskie dla dzieci, zumba dla najmłodszych, konkursy sportowe organizowane przez Akademię Piłkarską Orzeł Mokre, pokazy i konkursy przygotowane przez OSP w Mokrem, robienie prezentu dla mamy, dogoterapia, przejazdy na koniach oraz zjeżdżanie na dmuchańcach i skoki na trampolinie.
Zwieńczeniem była dyskoteka dla dzieci, a potem zabawa taneczna dla dorosłych. (IS–D)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…