Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Seniorzy odpuścili, ale zawinił deszcz

28.06.2018 2 00128.06.2018 2 002

Na czwartek 28 czerwca o godz. 10 zaplanowano start kolejnej wycieczki SeniO’Rety. Tym razem jako cel wyznaczono Dolinę Jamny.

Rowerowa akcja dla naszych najstarszych mieszkańców przygotowana została przez Anetę i Kubę Esnekierów. Deszczowa w czwartek pogoda sprawiła, że seniorzy… woleli zostać w domach. Organizatorzy jednak wystartowali i wspólnie z oficerem rowerowym UM Jerzym Góralem przeprowadzili objazd tras rowerowych w okolicy.
Sami organizatorzy napisali na facebooku: „O'Rety! Pogoda pokrzyżowała plany na SeniO'Rety! Byliśmy na miejscu zbiórki, jednak zgodnie z przypuszczeniami, Seniorzy odpuścili. Słusznie – rozsądek zwyciężył :-D. Fajnie, bo odwiedził nas sympatyczny starszy Pan, który tłumaczył, że tym razem rower zostawił w garażu, a potem spotkaliśmy sympatyczną Panią, która pytała czy „wycieczka pojechała na Jamną?” Znaczy, że wieść niesie :-) Już teraz zapraszamy na kolejne wycieczki dla mikołowskich Seniorów: ostatni czwartek lipca i ostatni czwartek sierpnia. A my? Wykorzystaliśmy czas na działania z Oficerem Rowerowym i przejechaliśmy newralgiczne punkty blisko Rynku, nad którymi chcielibyśmy się pochylić... Serdeczności!”

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0122.06.2026 plakat 02 01

18.06.2026 plakat 02 0122.06.2026 plakat 02 02

24.06.2026 plakat 01 0118.06.2026 plakat 02 02

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę