Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Srebrny medal w szachach

15.08.2018 1 1

W dniach 10-12 sierpnia we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski w szachach szybkich i błyskawicznych. Jak co roku nie zabrakło i mikołowskiej ekipy.

Najlepszym wynikiem popisała się niezawodna ostatnio Kinga Lajdamik zdobywając srebrny medal w szachach szybkich do lat 8. Bardzo dobrym wynikiem popisał się też Jakub Herwy zdobywając 9. miejsce w swojej kategorii (chłopcy do lat 12). W grupie chłopców do lat 14, Karol Wieczorek uzyskał 38 miejsce co pozwoliło mu uzyskać dodatkowe 62 punkty w klasyfikacji ELO (w tej grupie uczestniczyło 136 zawodników). W szachach błyskawicznych najlepiej spisał się Jakub Herwy zdobywając miejsce tuż za podium tj. 4. Jakub uzyskał tym samym aż 83 punkty w klasyfikacji ELO.
Szczegółowe wyniki na http://mpjbis.dzszach.pl/
Na zdjęciu pierwsza z lewej, srebrna Kinga Lajdamik.

AKS Mikołów

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0122.06.2026 plakat 02 01

18.06.2026 plakat 02 0122.06.2026 plakat 02 02

24.06.2026 plakat 01 0118.06.2026 plakat 02 02

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę