Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wybieraliśmy radnych i burmistrza

21.10.2018 4 00121.10.2018 4 002

Niedziela 21 października minęła pod znakiem wyborów samorządowych.

Mikołów podzielony został na trzy okręgi, zaś głos oddać można było w 24 obwodach. Wybieraliśmy nowego burmistrza oraz radnych miejskich, powiatowych i do sejmiku województwa śląskiego.
Kandydatów na radnych miejskich zgłosiło sześć komitetów – czeka na nich 21 miejsc.
Do objęcia fotela burmistrza stanęły cztery osoby: Irena Radomska, Stanisław Piechula, Michał Rupik i Adam Zawiszowski.
Około południa ogólnopolskie agencje odnotowały, że w Mikołowie na kartach do głosowania w wyborach do rady powiatu w okręgu nr 1 błędnie wydrukowano numer listy jednego z komitetów wyborczych, jednak Państwowa Komisja Wyborcza uznała, że nie ma to wpływu na ważność oddanego głosu. (BP)

21.10.2018 4 00321.10.2018 4 00421.10.2018 4 00521.10.2018 4 00621.10.2018 4 00721.10.2018 4 00821.10.2018 4 00921.10.2018 4 010

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0122.06.2026 plakat 02 01

18.06.2026 plakat 02 0122.06.2026 plakat 02 02

20.06.2026 plakat 03 0218.06.2026 plakat 02 02

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę