Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Opłatkowe spotkanie z Jesteśmy

14.12.2018 1 00114.12.2018 1 002

Jak co roku Stowarzyszenie św. Józefa „Jesteśmy” zorganizowało 13 grudnia spotkanie opłatkowe.

Przy wigilijnym stole w siedzibie Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza zasiedli darczyńcy i członkowie stowarzyszenia wraz z siostrami boromeuszkami oraz personelem Szpitala Św. Józefa.
Były podziękowania dla sponsorów, które złożyła prezes Krystyna Morawiec, zaś do grona członków „Jesteśmy” przyjęta została Teresa Muszyńska, dyrektor Centrum Usług Wspólnych, którą przywitano kwiatami.
Jak przystało na czas tuż przed Bożym Narodzeniem, nie zabrakło kolęd, dzielenia się opłatkiem oraz życzeń zdrowych spokojnych świąt oraz pomyślności w nowym roku. (BJ)

14.12.2018 1 00314.12.2018 1 004

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0122.06.2026 plakat 02 01

18.06.2026 plakat 02 0122.06.2026 plakat 02 02

20.06.2026 plakat 03 0218.06.2026 plakat 02 02

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę