Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czy ktoś widział zaginionego psa?

17.01.2019 1 00117.01.2019 1 002

Nasza mieszkająca w Niemczech czytelniczka prosi o pomoc w odnalezieniu swego psa.

„18 grudnia 2018 roku zaginęła nam adoptowana półtora miesiąca wcześniej ze schroniska Kętrzyn Pruwągi sunia o imieniu Primulka. Sunia niesamowicie skrzywdzona i przerażona, boi się wszystkiego. Zaginęła w Szopieniacach ok. godz. 22.00, wystraszyła się 3 małych szczekających po niej i skaczących na nią piesków, wyrwała się i uciekła.
Szukamy jej poprzez wszystkie instytucje, portale społecznościowe, media, papierowymi ulotkami, wszędzie są powiadomienia, wszyscy powiadomieni i ciągle nic. My niestety mieszkamy za granicą, musieliśmy 7 stycznia wracać i tylko dzięki cudownym ludziom, którzy nam pomagają w poszukiwaniach, nadal nie tracimy nadziei i ciągle szukamy.
W ostatnich dniach bardzo podobna, a wręcz niektóre osoby, które widziały pieska, uważają, że jest to nasza Primulka, widziana była w Mikołowie na stacji Shell oraz w Mikołowie Reta i w okolicy. We wtorek widziała ją Pani woźna z ZST w Mikołowie i jest na 100% pewna, ze była to Primulka. Ogłoszenia tam i w okolicach wywieszone są wszędzie. Piesek ciągle gdzieś krąży i gdześ jest stale widywany. Może faktycznie jest to nasza Primulka?”
https://www.facebook.com/events/330524564457569/permalink/334874094022616/?__mref=mb

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0122.06.2026 plakat 02 01

18.06.2026 plakat 02 0122.06.2026 plakat 02 02

20.06.2026 plakat 03 0218.06.2026 plakat 02 02

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę