Kolejne zajęcia w ramach realizowanego przez MDK projektu „Rękodzielnia – jeszcze więcej sztuki” odbyły się 15 maja.
Wzięli w nich udział podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej z Mikołowa. Tym razem tematem spotkania była fotografia portretowa. Uczestnicy pod kierunkiem Anny Gety robili zdjęcia kilku modelom, ucząc się właściwego kadrowania, ostrości, operowania światłem itp.
Przedsięwzięcie „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”. (BP)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…