Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Spotkanie po latach

26.09.2019 1 0126.09.2019 1 02

Dla niektórych osób było to spotkanie po wielu latach niewidzenia, a okazją, by ponownie zasiąść razem w jednej Sali, stał się jubileusz 20-lecia Powiatu Mikołowskiego. 25 września odbyła się sesja Rady Powiatu, na którą zaproszono radnych wszystkich kadencji.

Rozpoczęto je minutą ciszy, którą uczczono pamięć nieżyjących już radnych. Swoje przesłanie do zebranych przekazał pierwszy starosta Eugeniusz Wycisło, który nie mógł być obecny.
W trakcie posiedzenia radni uhonorowani zostali okolicznościowymi medalami i dyplomami, które wręczali starosta Mirosław Duży i przewodnicząca Rady Powiatu Barbara Pepke.
Był też czas na podsumowanie poszczególnych kadencji, którego dokonał były starosta Henryk Jaroszek, prezentacje zdjęć z posiedzeń komisji i sesji oraz rozmowy – te oficjalnie i kuluarowe. (BJ)

26.09.2019 1 0326.09.2019 1 0426.09.2019 1 0526.09.2019 1 0626.09.2019 1 07

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0122.06.2026 plakat 02 01

18.06.2026 plakat 02 0122.06.2026 plakat 02 02

20.06.2026 plakat 03 0218.06.2026 plakat 02 02

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę