W siedzibie Straży Miejskiej przy Rynku 7 (I piętro) otwarto 30 marca centralny punkt przyjmowania i dystrybucji maseczek uszytych przez mikołowian i tyszan.
Co można pozostawić? – uszyte przez siebie maseczki – prośba, żeby były zapakowane i by była opisana ich liczba.
Co można otrzymać? – materiały do szycia (od 31 marca).
Chętne osoby/darczyńcy mogą przynosić materiały do szycia, zaś wolontariusze i radni będą pobierać i przekazywać maseczki do ośrodków zdrowia w pilnej potrzebie.
Pierwsze maseczki trafiły tu już w poniedziałek.
Więcej na: https://strazmiejska.mikolow.eu/


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…