Do mikołowskich placówek zdrowia trafiły 9 kwietnia kolejne dary.
Szpital św. Józefa otrzymał karton pełen maseczek chirurgicznych od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również ta lecznica, ale również Centrum Zdrowia oraz stacja Pogotowia Ratunkowego, otrzymała od mikołowskiego Decathlonu maski, śpiwory, termosy, ręczniki, karimaty i gogle.


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…