Według informacji tyskiego Sanepidu w ciągu dwóch ostatnich dni nie przybyło w Mikołowie osób pozytywnie zdiagnozowanych na obecność koronawirusa.
Ich liczba 7 maja nadal wynosiła 22. Od wtorku ubyło mikołowian znajdujących się pod nadzorem epidemiologicznym, jest ich 49, a było 57. O 5 mniej, a dokładnie 32, jest mieszkańców naszego miasta pozostających w obowiązkowej kwarantannie domowej. Nie ma na razie osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia. Sanepid podaje też informację o 2 ozdrowieńcach.


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…