Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Ważne dla niepełnosprawnych

28.08.2020 1 0128.08.2020 1 02

Po półrocznej przerwie 27 sierpnia odbyło się spotkanie Społecznej Miejskiej Rady ds. Osób z Niepełnosprawnościami.

W spotkaniu uczestniczył burmistrz Stanisław Piechula, z którym członkowie omówili najważniejsze zagadnienia dotyczące osób z niepełnosprawnościami. Wraz z Rafałem Kwapulińskim – głównym specjalistą ds. Osób z Niepełnosprawnościami rada omówiła również kwestię koordynatora dostępności oraz pytań do przygotowywanego monitoringu dla JST z zakresu dostępności dotyczącej zagadnień architektonicznej, cyfrowej, komunikacyjnej.
Rada złożyła również na ręce Rafała Kwapulińskiego zagadnienia związane z poprawą infrastruktury i miejskiej przestrzeni.
Spotkanie było okazją do podsumowania trudnego okresu związanego z pandemią.

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 08.06.2026t plakat 02 0130.05.2026 plakat 01 01

11.06.2026 plakat 01 0110.06.2026 plakat 01 02

11.06.2026 plakat 01 0230.05.2026 plakat 01 04

07.06.2026 plakat 01 01plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę