Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Mikołowskie lekkoatletki trzecie w Polsce

04.10.2020 3 0104.10.2020 3 02

Z rozegranych 3 października w Łodzi Mistrzostw Polski Sztafet dwie mikołowianki powróciły z medalami.

Magdalena Słomska i Zofia Tkocz zdobyły brązowe krążki. Obie dziewczyny startowały w sztafecie szwedzkiej: 100-200-300-400 m.
Magda w swojej kategorii U16 biegła na dystansie 200 m., Zosia w kat.U18 na 300 m.
W kategorii U 16 brąz zdobyła sztafeta w składzie: Magdalena Słomska, Klaudia Chrostek, Hanna Youseff i Milena Thamm.
W kategorii U 18 była to sztafeta w składzie: Zofia Tkocz, Laura Cichy, Weronika Leszek i Justyna Kuźmińska.

04.10.2020 3 0304.10.2020 3 0404.10.2020 3 0504.10.2020 3 06

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0126.06.2026 plakat 03 01

18.06.2026 plakat 02 0126.06.2026 plakat 03 02

24.06.2026 plakat 01 0125.06.2026 plakat 01 01

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę