Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Korona w Miarce

wirus 1wirus 2

Jak informują „Aktualności Powiatu Mikołowskiego”: 9 października „Decyzją Sanepidu jedna z klas w I Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Miarki w Mikołowie została skierowana na kwarantannę.

Izolacja uczniów (32 osób z tej klasy oraz 14 kolejnych z grupy międzyoodziałowej) ma potrwać do 12 października. Powodem takiej decyzji jest dodatni wynik testu na koronawirusa potwierdzony u dwojga uczniów "Miarki". Do zakażenia SARS– CoV-2 doszło na przełomie września i października. Klasa, w której wykryto zainfekowanych uczniów, decyzją Sanepidu i organu prowadzącego, którym jest Powiat Mikołowski, od dziś przeszła na zdalny tryb nauczania.”

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 08.06.2026t plakat 02 0130.05.2026 plakat 01 01

11.06.2026 plakat 01 0110.06.2026 plakat 01 02

11.06.2026 plakat 01 0230.05.2026 plakat 01 04

07.06.2026 plakat 01 01plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę