Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Nowe wozy dla policji

23.11.2020 1 00123.11.2020 1 002

Komenda Powiatowa Policji wzbogaciła się o dwa nowe samochody.

Są to nieoznakowane pojazdy, z których jeden trafił do wydziału kryminalnego KPP Mikołów, drugi wykorzystywany będzie przez funkcjonariuszy z komisariatu w Łaziskach Górnych. Wozy zakupione zostały przez Komendę Główną Policji, jednak swój wkład w ich nabyciu mają samorządy. Przekazanie kluczyków do jednego z nich odbyło się 23 listopada w UM Mikołów.
– Decyzja o wsparciu naszej komendy policji w staraniach o pozyskanie nowych radiowozów zapadła jeszcze w ubiegłym roku. Obecnie możemy jednak oficjalnie przekazać je do dyspozycji policjantom – mówił burmistrz Stanisław Piechula, który wraz ze starostą Mirosławem Dużym wręczył dokumenty oraz kluczyki komendantowi Dariuszowi Klimczakowi. (BJ)

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 08.06.2026t plakat 02 0130.05.2026 plakat 01 01

11.06.2026 plakat 01 0110.06.2026 plakat 01 02

11.06.2026 plakat 01 0230.05.2026 plakat 01 04

07.06.2026 plakat 01 01plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę