Bal karnawałowy dla przedszkolaków to długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było 26 stycznia w Przedszkolu nr 9.
Tego dnia odbył się Piżamowy Bal Karnawałowy. Dzieci przyszły ubrane w piżamki i szlafroki. Przedszkolaki bawiły się w kolorowo udekorowanej sali. Podczas zabawy było wesoło, a wszyscy tańczyli w rytm skocznej muzyki. Dodatkową atrakcją były bańki mydlane, które opanowały parkiet, a także pokaz z magiczną książką.
Katarzyna Miękina
Drodzy Mikołowianie
Niewiele ponad miesiąc temu w szkołach rozbrzmiały pierwsze w tym roku szkolnym dzwonki. Do kolejnych wakacji jeszcze całe dziewięć miesięcy, więc by nauka przebiegała w komfortowych warunkach, a uczniowie i przedszkolaki mogli dobrze czuć się w swoich placówkach, jak co roku podczas wakacji wykonaliśmy szereg remontów i prac modernizacyjnych.
Więcej…